Enca

Dështimi i Encës për editim të fotografive bie në sy edhe të mediat e huaja

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, njihet si njëra nga femrat më seksi të showbizit shqiptar.

Ajo perfeksionohet edhe më shumë me anë të editimeve të shumta, shkruan Indeksonline.

Ky ndryshim drastik iu ka renë në sy edhe mediave të huaja, teksa shkruajnë për deformimet që i bën gjatë photoshopit.

Ata publikuan foto origjinale si dukej Enca dhe ndan foton tjetër të edituar me vija ndryshe trupore./Indeksonline/