E zbulon

Dëshira e Kleas për festat e fundvitit

Dëshirën e saj e ka bërë publike.

Prezantuesja dhe këngëtarja Klea Huta ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me të dashurin e saj, Elgit Dodën, shkruan Syri Kosova.

Çifti në këtë imazh dukej mjaft bukur pranë njëri-tjetrit, madje, ngjanin sikur do putheshin.

Por, vëmendjen më të madhe e la shkrimi që Klea la përbri fotos.

“Dëshiroj që çdo gjë në tokë ta bëjmë së bashku” janë fjalët romantike të saj./Ballkani.info/
https://www.instagram.com/p/BrxwWy9hAqy/?utm_source=ig_web_copy_link