takim magjepsës

Derisa Enrique po i dhuron shumë minuta në fushë – Ferran Torres e dërgon vajzën e tij në një takim magjepsës

Ferran Torres mori pak pushim nga Kupa e Botës për të marrë vajzën e menaxherit, Luis Enrique, në një shëtitje.

Ylli i Spanjës, 22 vjeç, është në lidhje me Sira Martinez, babai i së cilës është shefi i ekipit kombëtar të Spanjës.

Dhe Torres dhe Martinez patën një natë të këndshme në Katar ndërsa shijuan një udhëtim.

Foto: Instagram

Sira, 22 vjeçare, shtoi foto të të dyve në Instagramin e saj ku shihen duke buzëqeshur së bashku teksa eksploronin.

Vendi përrallor ndodhet në ishullin Al Maha në Lusail, ku do të mbahet finalja.

Gjithçka është e drejtë në dashuri dhe luftë, përveç rasteve kur ju duhet të zgjidhni një ekip për turneun më të madh në futboll dhe dhëndri juaj i mundshëm i ardhshëm është një opsion.

Enrique tha me shaka se vajza e tij do t’i priste kokën nëse ai nuk zgjidhte Torresin për skuadrën e Spanjës.

Foto: Instagram

Çifti filloi lidhjen e tyre në vitin 2021. Torres luante për Manchester Cityn në atë kohë, me çiftin që i bënte gjërat të funksiononin në distancë.

Sulmuesi më pas iu bashkua Barcelonës në janar, qytetin ku lindi Sira.

Foto: Instagram

Sira është një valltare profesioniste dhe anëtare e Klubit Mbretëror Polo të Barcelonës.

Ajo është gjithashtu një influencuese dhe ka 210 mijë ndjekës në Instagram.

Foto: Instagram

Skuadra spanjolle e babait të saj luan me Marokun në 1/16 të martën mbrëma. /Telegrafi/