Modelja

Demi Rose “ndez” rrjetin, ekspozon të pasmet bombastike me bikinit e vogla FOTO

Tashmë të gjithë e dinë se Demi Rose nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj bombastike.

Madje falë tyre, ajo ka arritur që të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe të bëhet mjaft e njohur.

Në “Instagram”-in e saj, 25-vjeçarja ka mbledhur 14.1 milionë ndjekës, për të cilët poston vazhdimisht foto shumë provokuese dhe seksi.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto ku shfaqet me bikini të kuqe, të cilat i tregojnë më shumë seç duhet.

Modelja britanike nuk i ka lënë vend imagjinatës, teksa në sfond ka vënë më shumë të pasmet e mëdha.