Demi Rose

Demi Rose e zjarrtë: Gati zbulon të gjitha pjesët intime me këto foto

Ajo ka grumbulluar miliona ndjekës në Instagram përmes fotove dhe veshjeve të saj.

Dhe Demi Rose edhe të dielën u shfaq shumë në formë kur pozoj me një palë rroba banjo në Maldive.

Veshjet e zgjedhura të modeles britaneze kësaj radhe ishin me mëngë të plota, por që zbulonin thuajse tërësisht pjesët intime.