COVID-19

Del raporti 24’orësh: 29 raste të reja dhe asnjë i vdekur

Nga 3.344 testime, 29 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Sot janë shëruar 12 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 158.060

Në total numri i rasteve aktive është 509.

Mbani maskat!

Respektoni distancën!

Mbani higjienën!