Big Mama

Debate të ashpra në post BBV, Big Mama ngrihet dhe ikën nga studio

Teksa sonte janë mbajtur xhirimet, ky post Big Brother VIP nuk ka nisur aspak mirë.

Fillimisht ishte Donaldi dhe Beatrixa që nuk ka qenë prezent, e pas tij është larguar Fifi pas debatit me Arjolen, Semin, Einxhel dhe Arditin.

Por nuk ka mbaruar me kaq.

Burime per Kryefjala.com kanë treguar se një tjetër debat ka ndodhur mes Antonelës dhe Big Mamës, ku kjo e fundit është larguar nga spektakli.

Rikujtojmë se pas sherrit me Antonelën, Big Mama la shtëpinë e BB VIP, e ndonëse tani më ajo është bërë sërish shkak për largimin e Big Mamës.