Përkujtimi

Daut Haradinaj kujton dëshmorin Përparim Krasniqi në 21 vjetorin e rënies

Kandidati për deputet i AAK-së, Daut Haradinaj ka kujtuar sot dëshmorin Përparim Krasniqi në 21 vjetorin e rënies.

“Sot me nder dhe krenari kujtojmë sakrificen heroike të dëshmorit Përparim Krasniqi në 21 vjetorin e rënies! Përjetësisht falënderues pushkës çlirimtare të Përparimit! Lavdi të gjithë Dëshmorëve të Kombit!”, ka shkruar Haradinaj. /Ballkani.info/

loading…