Aktori

Dalin FOTOT/ Çfarë ka ndodhur me Brad Pitt, aktori shfaqet në karrige me rrota

Aktori i njohur Brad Pitt është shfaqur sëfundmi në një karrige me rrota. Nuk do ta besoni, por ka qenë një dhëmballë e hequr që aktorin e ka bërë që të mos ecë vetë, por të shtyhet nga bodyguardi i tij në një karrige me rrota.

Mësohet se ai vetëm e ka hequr dhëmballën dhe nuk kishte asnjë problem tjetër përveç “punës stomatologjike”.

Në përpjekje për të mos u dukur si ai, Brad mbante kapuçin në kokë, një palë syze dhe një maskë mbi gojën dhe hundën e tij. Epo, mesa duket aktori që e kemi ndjekur të gjithë nuk qenka dhe aq “trim” sa duket në filma.