LAJMI I FUNDIT

Dalin fotografi tjera të deputetes së PDK-së me Albin Kurtin

Adelina Grainca e cila është zgjedhur deputete si kandidate në listën e PDK-së, ka kaluar në Lëvizjen Vetëvendosje.

Ballkani.info merr vesh se ajo është ulur në ulëset e Grupit Parlamentar të VV-së dhe do të jetë pjesë e partisë së Albin Kurtit.

Ajo po ashtu ka marrë pjesë edhe në votimin për Presidentin.

Grainca është nga Ferizaj. /Ballkani.info/