Këngëtarja

Dafina Zeqiri uron ‘Ditën e Verës’ përmes kësaj fotografie

Dafina Zeqiri ka uruar fansat për ‘Ditën e Verës’.

Dafina Zeqiri ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, me të cilën uroi ‘Ditën e Verës’.

Ajo postoi një ‘selfie’, ku shfaqet me një shami në kokë, ndërsa shkruan “Urime 22 Qershori, dita e veres ? ju uroj nje vere te begatshme dhe te lumtur”.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë ditës së djeshme ka publikuar këngën me titull “Désolé por favor”, në duet me DJ Hamidan dhe Aymane Serhani.