këngëtarja

Dafina Zeqiri publikon me videoklip premierën e këngës ‘Kurgjo nuk kallxojna’ (VIDEO)

Dafina Zeqiri e ka publikuar këngën e saj më të re.

‘Kurgjo nuk kallxojna’ titullohet kënga më e re e Dafina Zeqirit e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Këngëtarja në këtë projekt muzikor vjen solo mirëpo në klip janë një numër i madh i njerëzve qe kanë marrë pjesë, shumica nga shoqëria e saj.

Në videon e kësaj kënge Duffye ka zgjedhur të vishet me shumë stil ndërsa para pak ditësh ka dalë edhe çmimi i çizmeve që ka mbathur dhe kap shifrën 1300 euro.

https://www.youtube.com/watch?v=hYoiFuzRXAU