Këngëtarja

Dafina Zeqiri paralajmëron bashkëpunimin mes Vig Poppa dhe Dj Geek

Këngëtarja ka postuar në Instastory duetin e radhës.

Dafina Zeqiri njihet si njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Tashmë Dafina ka arritur të mbledhë një grup besnik të fansave të cilët e dëgjojnë dhe admirojnë atë për çdo këngë.

Ajo sot paralajmëroi se i dashuri i saj Dj Geek dhe Vig Poppa po sjellin diçka të re së bashku.

Përmes Instastory ajo publikoi dyshen së bashku ku tha se Dj Geek dhe Vig Poppa së shpejti po publikojnë diçka të re.