Këngëtarja

Dafina Zeqiri ndryshon stilin e flokëve

Këngëtarja njihet për ndryshimet e saj në dukje.

Dhe, artistja e showbizzit shqiptar ka bërë një ndryshim të ri.

Dafina Zeqiri shihet me flokë me ngjyrë të gjelbër teksa ka prerë edhe balluket.

Këto imazhe të këngëtares nuk dihet se pse janë realizuar për ndonjë projekt të ri muzikor apo fotosesion, këtë me siguri se do na zbuloi Dafina ditëve në vazhdim.

Ndryshe, 31 vjeçarja po vazhdon ta shijojë romancën me Dj Geek.