Dafina Zeqiri filmon të pasmet dhe videon e publikon në Instagram!

Dafina Zeqiri është njëra nga femrat më atraktive të estradës.

Ndonëse është aktive në rrjete sociale këngëtarja 29 vjeçare nuk ndalet së publikuari imazhe të ndryshme, shkruan Ballkani.info.

Në imazhin e fundit të postuar me ndjekësit ajo tregon se është duke u relaksuar e cila në fokus ka vënë të pasmet atraktive.

Daffye shfaqet tejet provokuese teksa e ka filmuar veten dhe zbuloi më shumë se ç’duhet për afro 1 milion ndjekësit e saj.

“A don love?”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo në duet me reperin nga Shqipëria, Noizy ku ky i fundit e shau në një këngë para disa viteve.