Dafina Zeqiri

Dafina shfaqet tejet seksi në veturë

Është njëra nga këngëtaret shqiptare më të kërkuara dhe komentuara nga mediat.

Këtë herë ajo ka treguar se shumë shpejt do të publikoj projektin e saj të ri të saj, transmeton Indeksonline.

Kurse në imazhet e ndara nga xhirimet e këtij projekti, e shohim Dafinën shumë seksi dhe provokuese veshur në ngjyra me tone të mbyllura.

“vetëm sa filluam” ka shkruar ajo bashkangjitur me këto imazhe të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”.