Dafina poston një fotografi mjaft romantike të Noizyt

Dafina dhe Noizy duket se kanë filluar xhirimet për videoklipin e bashkëpunimit të tyre.
Në bazë të postimeve që kemi parë nga të dytë, artistët shihen në të njëjtin vend.

Ata shihet që kanë kaluar kohë në natyrë, e madje edhe kanë ndezur një zjarr, ndërsa po thuhet se Dafina dhe Noizy pikërisht në këtë vend kanë filluar të xhirojnë edhe videoklipin për këngën e tyre, shkruan Gazeta Express.

Dafina i ka bërë reperit një fotografi të cilën të dytë e kanë shpërndarë në Instagramet e tyre.

Kurse për këngën e tyre të përbashkët po flitet tash e sa kohë, e duket se më në fund po vjen madje edhe me vidoeklip.