Dafina nis mëngjesin me foto provokuese (Foto)

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të pushojë në Maldive, e nga atje nuk ka nguruar të sjell imazhe atraktive.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi, ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur në bikini dhe një bluzë në pjesën e sipërme.

Dafina provokoi e shtrirë në rërë, kurse mbishkrimi që i la fotos është “Ku mete ti #Alo ku mete ti lajmro… Pot mungoj ty, I know….”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, në duet me Noizyn.

https://www.instagram.com/p/Bq9ii0Nh85f/?utm_source=ig_embed