Dafina bën ‘twerk’ në Maldive

Dafina Zeqiri po kalon ditë të bukura në Maldive me nënën dhe motrën.
Dafina Zeqiri ndodhet aktualisht në Maldive ku po pushon pas një sezoni të gjatë pune.

Mirëpo ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është video ku Dafina shihet duke bërë twerk në mes të plazhit, e veshur me bikini teksa filmohet nga një dron.

Në sfond dëgjohet kënga e re e Dafit, por që akoma nuk është publikuar.