Ylli portugez

Cristiano Ronaldo do t’i kërkojë falje bashkëlojtarëve pasi që la stadiumin pa përfunduar derbi me Milanin

Çështja Cristiano Ronaldo në shtëpinë e Juventusit pritet të kalojë pa dëme të shumta.

Ylli portugez e ka kuptuar gabimin që bëri në momentin e zëvendësimit ndaj Milanit dhe kur të kthehet nga grumbullimi me kombëtaren portugeze pritet t;u kërkojë falje shokëve të skuadrës te Juventusi në dhomat e zhveshjes.

Drejtuesit e klubit bardhezi do ta kalojnë këtë çështje pa asnjë gjobë dhe për këtë ka mjaftuar ai postim i Ronaldos në profilin e tij në Instagram në fund të sfidës.

loading…