Veshja

Çmimi marramendës i orës së Noizyt, nuk do ta besoni sa kushton

Reperi nga Shqipëria, Noizy deri më tani ka sjell një sërë projektesh i cili është tejet aktiv edhe në mbrëmje muzikore me ç’rast ka edhe përfitime të mëdha.

Së fundmi, ai ishte i përfshirë në një përleshje në Itali të cilën nuk e komentuar fare por që në rrjete sociale vazhdon të jetë aktiv.

Ai ka hedhur një imazh në llogarinë e tij personale, Instagram gjersa shfaqet ulur në një karrige.

E ajo që tërhoqi vëmendje është ora e Noizyt, çmimi i së cilës është zbuluar dhe ka një vlerë marramendëse.

Kjo orë e reperit e markës “Audemars Piguet”, kushton hiç më pak se 49 mijë euro.

https://www.instagram.com/p/BsLTfzcHF8G/?utm_source=ig_embed