Këngëtarja

Çmimi i xhaketës së Morena Tarakut do ju bëjë të flisni me veten

Morena Taraku bën jetë super luksoze.

Këngëtarja dhe modelja seksi, Morena Taraku po vazhdon të blejë gjëra super luksoze të cilat po ia bashkangjet gardërobës së saj të madhe, shkruan lajmi.net.

Morena në rrjete sociale publikon shpesh foto ku shihet e veshur me shumë stil, por për t’u dukur e tillë shpenzon mjaft shumë.

Së fundmi ka dalë çmimi i njërës xhaketë të saj e cila kap shifrën sa një makinë jo edhe aq e ligë.

Kjo xhaketë me të cilën e shihni në foto Morenën thuhet se kushton 7.950 euro.

https://www.instagram.com/p/BrIsjnjHzxB/?utm_source=ig_web_button_share_sheet