Treshja

Çka po sjellin Adelina Thaçi, MC.Kresha e Besim Dina?

Ata janë tre emra që në fushat e tyre janë nga më të mirët.

Adelina Thaçi ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet me disa persona, ndër ta, MC.Kresha dhe prezantuesi e komediani, Besim Dina, shkruan Ballkani.info.

“Diçka e re po vjen” janë fjalët që ia la fotos, por, nuk zbuloi asgjë më shumë.

E se cila është arsyeja e këtij takimi, presim ta shohim me kohë./Ballkani.info/