Kombëtarja e Kosovës

Cili është futbollisti më i fortë në Kombëtare në ngritjen e peshave sipas Visar Bekajt

Federata e Futbollit e Kosovës ka vazhduar me publikimin e disa videove interesante ne tik-tok.

Këtë herë radha ishte për portierin e Kombëtares së Kosovës, Visar Bekajn, shkruan Ballkani,info.

Atij i është bërë pyetja se cili futbollisti i Kombëtares së Kosovës do ta zinte vendin e parë në ngrotjen e peshave.

Bekaj ka vendosur për Mërgim Vojvodën, derisa kishte dilemë edhe për Amir Rrahmanin dhe Vedat Muriqin. /Ballkani.info

@ffkkosova

🏋Kush është më i forti në ngritjen e peshave në Kombëtare⁉ Këtë mister na e zbulon Visar Bekaj, i cili tregon për dardanin më muskuloz 💪 Shiko videon për ta zbuluar 🎬📽 🇽🇰🇽 #ffkkosova #kombëtarja #kosova #forcakosovë #dardanët

♬ original sound – Federata e Futbollit e Kosovës