Bukuroshet

Cila nga këto të pasme po iu pëlqen më shumë?

I keni tri zgjedhje.

Fjolla Morina ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Trejsi Sejdini dhe një vajzë të quajtur Enis Zylfi.

Që të tria kanë pozuar nga prapa, duke i vënë në pah të pasmet bombastike.

Po juve, cila nga këto të pasme po iu pëlqen më shumë?

View this post on Instagram

There is no doubt who runs the world 🤪

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on