Çifti humb jetën pak orë pas dasmës, festa kthehet në tragjedi

Duhej të ishte dita e tyre më e lumtur por është kthyer në një tragjedi.
Will Byler dhe Bailee Ackerman sapo ishin martuar dhe pas festës së ceremonisë ata hipën në një helikopter, i cili u ngrit nga ferma e familjes së Byler në Teksas.

Por fatkeqësisht vetëm pas një miljeje në fluturim helikopteri u rrëzua duke shkaktuar 3 viktima, çiftin e sapomartuar dhe pilotin.

Megjithatë ende nuk janë zbardhur shkaqet e kësaj tragjedie, e cila erdhi vetëm pak orë pas festës së dasmës.