Prezantuesja

Chloe Sims i thotë lamtumirë botoksit, rikthen pamjen e saj natyrale

Prezantuesja e njohur amerikane Chloe Sims ka treguar se i ka hequr mbushjet në buzë në mënyrë që të ketë një pamje sa më natyrale.

38 vjeçarja bëri një tutorial në Instagram për të zbuluar ndryshimet që ju kishin bërë në fytyrë.

Duke ndarë një postim ajo shkroi: Unë vendos t’i heq mbushësit e mi.. fotoja e parë është realizuar më herët, ndërsa e dyta është pa mbushës kurse fotoja e tretë është pamja ime natyrale, u shpreh ajo.

Ndryshimet: Chloe Sims ka zbuluar se ajo po derdhet nga mbushësit e saj në një përpjekje për të arritur një pamje më natyrale pas viteve të punës kozmetike.

“Unë jam shumë e lumtur që i kam eliminuar buzët e fryra, kjo ishte zgjedhja ime e kamotshme dhe më bën të ndihem e sigurt” shtoi ajo.

Më të vërtetë ajo duket mahnitëse në imazhet natyrale, ku u shfaq me pamje të shkëlqyeshme në të gjitha imazhet.