Video

Çfarë po ndodhë në BBVK? Atdheu e puthë Melisën në vesh dhe i bën masazh 

Banori i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Atdheu është parë goxha i afruar gjatë ditës së sotme me Melisën.

Kësisoj, dyshja kanë kaluar kohë pranë njëri-tjetrin, teksa Atdheu është përkujdesur edhe për Melisën duke i bërë masazh e duke i ndihmuar në çlodhjen e shpinës, dhe jo vetëm.

Ai po ashtu e ka puthur Melisën tek pjesa e veshit. Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.