ndryshim

Çfarë po ndodh kështu me Justin Bieber? Shikoni transformimin e tij

Kohët e fundit u tha se ai kishte në plan të largohej pak nga muzika, pasi u martua.

Mirëpo, kohët e fundit, pas mbylljes së Selena Gomez në një spital psikiatrik, Justin Bieber është parë në kushte të vështira fizike, ndërsa sëfundmi na ka surprizuar të gjithë.

Përmes një postimi në Instagram ai ka treguar se ka rruajtur flokët tërësisht. Për momentin, harrojini kaçurrelat biondë të 24-vjeçarit Bieber, pasi për një kohë të gjatë ai duket se do të jetë një tullac brun.

Në imazhin e publikuar për 12 milionë ndjekësit, Justin mban veshur një bluzë të zezë, teksa i duken krahët e mbushur me tatuazhe dhe një buzëqeshje e sforcuar.