video

Çfarë po i thotë Bogujevci koleges së VV-së, që po e qet gishtin në kokë

Një bisedë e tensionuar është zhvilluar sot mes nënkryetares së Kuvendit të Kosovës, Saranda Bogujevcit dhe koleges së saj nga Vetëvendosje, Tinka Kurtitgjatë seancës së Kuvendit.

Derisa po votohej në Kuvend për një anëtar të Komisionit të Pavarur të Mediave, kamerat kanë kapur Bogujevcin duke folur me Kurtin, ku në një moment e vendos edhe gishtin në kokë.

Pas kësaj bisede, Bogujevci largohet e Kurti shihet duke folur me një deputete tjetër, derisa drejton dorën ka Bogujevci.

Videon mund ta shihni këtu.