Pjesa e parë

Çfarë klasi! Suarez me prekjen magjike dërgon topin drejt rrjetës VIDEO

Barcelona po fiton 4-1 në përballjen e javës së 15-të kundër Mallorcas.

Pas Griezmanit dhe dy golave të Leo Messit, është radha e Luis Suarez që të tregojë klasin e tij.

Uruguaiani shënon gol të bukur pasi me thembër e dërgon to[pin drejt rrjetës.