Semafori

Çfarë fshihet pas suksesit të këngës “Semafori” flasin MC Kresha dhe Lyrical Son

Ka vite që dyshja Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar këngën “Semafori”.

Mirëpo ky projekt muzikor vazhdon të dëgjohet në koncerte e mbrëmje muzikore edhe sot, shkruan lajmi.net.

E dyshja së fundmi në intervistë për emisionin “Mirage” treguan se çfarë fshihet pas suksesit të kësaj këngë.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni videon: