Big Brother VIP

Çfarë e lidh konkurrentin e Big Brother VIP me Taynën?

Futbollisti Granit Cana, shqiptar i Kosovës është një prej konkurrentëve të Big Brother VIP.

Graniti tërhoqi shumë vëmendje te vajzat për pamjen e tij e përveçëse si futbollist ai u prezantua dhe si model.

Ai ka marrë pjesë te videoklipi i këngës “Johnny” të këngëtares Tayna.

14 personazhe të njohur nga sfera të ndryshme të showbiz-it hynë në “BBV” për të qëndruar për 100 ditë me radhë.