Këngëtarja

Cardi B sërish në qendër të vëmendjes, shikojeni si u paraqit në “Javën e Modës”

Cardi B ka lënë pa tekst me paraqitjen në “Javën e Modës”.

Cardi B dukej mahnitëse e veshur me fustan vjollcë shumë të shkurtër në “Javën e Modës”, shkruan TheSun.

Cardi B mori pjesë në “Javën e Modës” në Paris, ku u paraqit me fustan vjollcë dhe mahniti të pranishmit.

Me këtë veshje të guximshme, reperja tregoi gjoksin dhe këmbët në fustanin shumë të shkurtër.

Sipas “TMZ”, Cardi B ishte përballur me Nicki Minaj në Manhattan.

loading…