Cardi B

Cardi B i bën dhuratë luksoze Megan Thee Stallion pas suksesit të këngës së fundit

Cardi B bleu për shoqen dhe bashkëpunëtoren e saj, Megan Thee Stallion një dhuratë shumë të veçantë për të festuar single-in e tyre të ri “WAP” dhe suksesi masiv.

Kënga debutoi në numrin një në Billboard Hot 100 dhe theu rekordin për shumicën e prurjeve për javën e parë të lansimit të këngës.

Për të festuar këtë, Cardi i dërgoi Megan-it një çantë Birkin të personalizuar!

“Menaxheri im vetëm hyri brenda dhe tha se Cardi ju dërgoi diçka, jo kjo nuk është një birkinnn, o zot faleminderit. Unë nuk mund të besoj, pyes veten se çfarë t’i bëjë unë dhuratë”, shkroi Megan në Instagram së bashku me një video.

Ndryshe, kënga “WAP” është kthyer në një hit global.