cardi b

Cardi B hap këmbët, ja çka futi në mes

Cardi B, këngëtarja me famë botërore, di si të provokojë ndjekësit e tij.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi në një pozicion shumë të ‘nxehtë’, shkruan Syri Kosova.

Në foton e hedhur ajo shihet se ka hapur këmbët dhe në mes ka futur një zinxhir.

E tillë, reperja dukej shumë joshëse.

View this post on Instagram

Sorry sorry …I like this one better 😂#WAP

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on