Reperi Capital-T

Capital T zyrtarizon lidhjen?

Capital T ka ngritur shumë pyetje me postimin e fundit.

Reperi i njohur ka postuar disa fotografi në profilin e tij në Instagram, që po ngjallin shumë komente.

Capital T është me një vajzë, ndërsa dyshja shihen se janë në një helikopter ose mjet fluturues të ngjajshëm, shkruan Ballkani.info.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr vëmendje është fotografia e dytë, ku ata kanë kapur duart si një çift dhe pikërisht duart e tyre janë në fotografi.

Nuk dihet nëse Capital T  ka vendosur të bëjë publike një lidhje të tijën apo është ndonjë skenë për ndonjë projekt të ri.