Capital T uron 28 Nëntorin krah Granit Xhakës

Capital T e ka publikuar një foto të veçantë në Instagram.
Trim Ademi, Capital T, nëpërmjet publikimit të një fotografie krah Granit Xhakës, e ka uruar festën e 28 Nëntorit, shkruan lajmi.net.

Dyshja shihen duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar.

‘’ Urime Ditën e Flamurit gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen, në çdo cep të botës. Të shpërndarë, por të bashkuar rreth një Flamuri, Gjuhe dhe të një Gjaku!’’, ishin fjalët e Kapos pranë imazhit.