Capital T, reperi me stilin më unik në veshje

Se është i talentuar në muzikë nuk ka fare dyshim.

Reperi Capital T që nga fillimi i karrierës ka dëshmuar se çka ai di të bëjë, duke sjell shumë këngë që janë bërë hite e që saherë që dëgjohen përçojnë të njëjtin emocion, shkruan Ballkani.info.

Përpos që është unik në muzikë, reperi dallon nga kolegët e tij edhe për një detaj tjetër.

Është stili që ka në veshje, që e bën atë të jetë më i veçantë dhe më në hap me trendet e modës, por, më e rëndësishmja është: PA E KOPJUAR ASKË!

Në rrjetet sociale Capital Tshpesh publikon fotografi ku me stilin që ka, bën të jetë inspirues edhe për fytyra tjera publike por edhe për ndjekësit e shumtë që ka.

Më poshtë, do të rendisim disa nga këto veshje ku Trimi duket afër perfeksionit!/Ballkani.info/

View this post on Instagram

RR

A post shared by Capital T (@truekapo) on

View this post on Instagram

I only fear the one above us ☝🏻💚

A post shared by Capital T (@truekapo) on


https://www.instagram.com/p/BqPtvmSj8A5/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

⛳️ •Larg e gjuj• 🏌🏻 #TheTrueOriginal

A post shared by Capital T (@truekapo) on


https://www.instagram.com/p/BojGA2Fh51a/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

Life is amazing, it is what it should be 🇺🇸

A post shared by Capital T (@truekapo) on

View this post on Instagram

Walk it like i talk it 🛩

A post shared by Capital T (@truekapo) on