Reperi

Capital T jep detaje lidhur me projektin e ri

Koronavirusi nuk po e ndal hovin e reperit.

Capital T padyshim është një nga artistët më të pëlqyer në skenën e muzikës shqiptare, reperi i cili vetëm javë më parë publikoi këngën ‘Flex’ ka një tjetër lajm të mirë për fansat e tij.

Ai me anë të një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram njofton se kënga e re e cila mban titullin ‘Flawless’ publikohet javën që vjen.

Kujtojmë se reperi vetëm se ka përfunduar punimet për albumin e tij ‘Skulpturë’ dhe pas stabilizimit të situatës aktuale pritet lansimi edhe i albumit.

View this post on Instagram

Ajo osht FLAWLESS ✨ javen e ardhshme

A post shared by Capital T (@truekapo) on