Aktori

Can Yaman nuk është ndarë, e dashura e tij jep lajmin e shumëpritur

Ka pasur thashetheme për ndarje të aktorit turk Can Yaman nga e dashura e tij Diletta Leotta.

Në një prononcim për mediat italiane, Diletta ka shpjeguar se dyshja janë mjaftë të lumtur së bashku.

Can Yaman e Diletta Leotta si sono fidanzati? Scopriamo la verità insieme -  Spettegolando

Madje, ajo tregoj se ata edhe do të martohen, po se pandemia ka ndikuar mjaftë në këtë situatë.

“Martesa nuk është anuluar, çfarë ka qarkulluar janë vetëm thashetheme. Historia jonë e dashurisë është e vërtetë dhe unë jam shumë e lumtur. Gjërat po bëhen në kohën e duhur. Can e mbylli Instagramin për arsyet e tij të biznesit”-tha ajo.

Diletta Leotta e Can Yaman, aria di crisi: lui sparisce da Instagram e lei  si toglie l'anello di fidanzamento- Corriere.it