Camila Cabello

Camila Cabello vesh një fustan shumë të guximshëm, ndërsa shfaqet në Monaco pak para publikimit të albumit

Camila Cabello u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, gjatë një daljeje në Monaco të dielën.

Këngëtarja, 27 vjeçe, e cila është vetëm disa javë nga publikimi i albumit të saj të katërt, shfaqi fizikun e saj të tonifikuar me një fustan blu, me prerje të guximshme.

Ajo e bashkoi numrin e lezetshëm me një xhaketë pelushi, taka nudo dhe një çantë blu, shkruan DailyMail.

Camila Cabello, 27 vjeçe, mahniti gjatë një daljeje në Monako vetëm disa javë nga publikimi i albumit të saj të katërt në studio të dielën.

Krijuesja e hiteve ishte plot vetëbesim teksa ecte në rrugë, duke ndezur një buzëqeshje të zjarrtë në kamerë dhe duke shfaqur kunjat e saj të tonifikuara.

Camila i vendosi flokët e saj të gjata të zbardhura në një bisht elegant dhe zgjodhi një pamje magjepsëse grimi.

Udhëtimi i saj në Monaco vjen ndërsa këngëtarja kubane përgatitet të lëshojë albumin e saj të ri “C, XOXO” më 28 qershor.

Ajo ndezi fizikun e saj të tonifikuar me një fustan blu mbretëror me prerje të guximshme ndërsa ecte në rrugë
Ajo bashkoi numrin e lezetshëm me një xhaketë pelushi bruz, taka nudo dhe aksesorë me një çantë blu që përputhet me
Camila ishte në gjendje të mirë shpirtërore teksa tregoi figurën e saj të pabesueshme në numrin e egër që tregonte fizikun e saj mahnitës
Udhëtimi i saj në Monako vjen ndërsa këngëtarja kubane përgatitet të lëshojë albumin e saj të katërt në studio C, XOXO më 28 qershor.