Premier

Butrint Imeri publikon këngën e re “Tu menu”

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, ka prezantuar sot (e enjte) projektin e ri.

“Tu menu” mban titullin kjo këngë, të cilën e ka kompletuar në mënyrë të veçantë.

Teksti është shkruar nga vet artisti në bashkëpunim me BimBimmën me producim nga Çelik Lipa (SBS Entertainment).

Foto: Screenshot/YouTube

Për masterizimin ndërkohë u kujdes Johan Bejerholm.

Videoja iu besua produksionit, Sekuencë.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë ndodhet tashmë në YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Butrinti tani numëron fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare.