Burri vrau ish gruan shtatzënë (Foto)

Një grua 35 vjeçare është qëlluar për vdekje nga ish-bashkëshorti i saj, derisa ishte duke i bërë punët e shtëpisë, transmeton Ballkani.info

Rasti ka ndodhur në një shtëpi në Londër, derisa gruaja shtatzënë ishte në muajin e tetë dhe ishte duke i kryer punët.

Menjëherë pas sulmit, gruaja u dërgua në spital dhe foshnja u lind me lindje cezariane. Gruaja ishte nënë e pesë fëmijëve.

Burri, 50 vjeçar, u arrestua dhe u dënua për vrasje. /Ballkani.info/

Mrs Muhammad's husband, Imtiaz, said she was standing at the sink when the arrow hitMrs Muhammad's husband, Imtiaz (right), said she was standing at the sink when the arrow hit