Grabitje

Burri i armatosur hyn për të grabitur, puntorja e hotelit e ndalon (VIDEO)

Një njeri i armatosur u përpoq të vjedh Woodspring Suites në Davie, Florida.

Ai kërceu mbi banakun dhe u përpoq të detyronte një punonjës për të hapur kutinë e sigurisë dhe të marrë paratë.

Për fat të mirë, kur një mysafir erdhi në holl, i dyshuari u largua me duar të zbrazëta.