Modelja Shqiptare

Burri e kap Afërditën në të pasme

Pushimeve u ka ardhë koha, e ato i kanë nisur edhe ata.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl njësoj si vitin e kaluar, edhe këtë vit kanë zgjedhur Miamin si vendin ideal për t’i bërë pushimet.

Modelja shqiptare është duke ndarë video dhe imazhe nga pushimi i tyre, dhe në videon e fundit ajo shfaqet tejet atraktive me veshjen e zgjedhur.

Bukuroshja fillon ta xhirojë veten para pasqyrës dhe nga pas i vjen bashkëshorti i cili nuk mundi t’i rezistoj të pasmeve të saj dhe fillon të luaj me to.