Burimi Arta

Burim Ademi e ofendon Artën, pastaj e fshinë postin dhe i kërkon falje

I thotë vetes komedian!

Burim Ademi ka bërë një postim në Instagram ku në shenjestër e ka vënë këngëtaren Arta Memedin, duke e ofenduar atë, shkruan Ballkani.info.

E kjo gjë nuk e ka lënduar këngëtaren, madje ajo e ka marrë me sportivitet, duke e falënderuar atë për reklamën!

Por, se çka ndodhi nuk dihet, por, Burimi fshiu këtë postim, madje i kërkoi falje asaj.

Të paktën kështu la të kuptohet postimi që Arta që bëri në Instastory!/Ballkani.info/