Këngëtari i njohur

Bujar Qamili në gjendje të rëndë nga COVID-i

Këngëtari i njohur i muzikës shkodrane dhe asaj popullore Bujar Qamili është infektuar nga Covid 19.

Si pasojë e gjendjes së tij të rënduar është shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, shkruajnë mediat në Shqipëri.