Britney Spears

Britney Spears pozon nudo

Britney Spears ndau në Instagram më shumë foto të saj duke pozuar krejtësisht nudo – këtë herë, në një vaskë.

“Më pëlqen të thith !!!” ajo krahas postimit, i cili e tregonte atë të mbështetur në vaskë ndërsa mbante gjoksin e saj me duar.

Ajo përdori një emoji me lule rozë për të censuruar pjesët e saj intime.

Spears, 40 vjeç, e ka bërë zakon të ndajë foto nudo përmes aplikacionit të mediave sociale muajt e fundit, pasi u “lirua” nga konservatorja e saj 13-vjeçare nëntorin e kaluar.

Ndërsa shumë e kanë lavdëruar këngëtaren “Toxic” për veprimet e saj pa ndalim, ish-bashkëshorti i saj, Kevin Federline pretendoi se dy djemtë që ai ndan me Spears – Sean Preston, 17 vjeç dhe Jayden James, 16 – i janë lutur asaj të ndalojë.

“Unë përpiqem t’u shpjegoj atyre: ‘Shiko, ndoshta kjo është vetëm një mënyrë tjetër që ajo përpiqet të shprehet’, tha Federline, 44 vjeç, për Daily Mail në fillim të këtij viti.

FOTO: