Foto

Brenda shtëpisë së Arbana Osmanit, këto janë pamjet e luksit

Arbana Osmani është një nga moderatoret shqiptare që së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë. Ndërkohë mikja e saj moderatorja Xhemi Shehu ka zbuluar një detaj të ri nga familja e Arbanës. Ajo ka publikuar një foto nga shtëpia e Arbanës dhe të gjithë mbetën pa fjalë nga luksi.

“Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës”, ka shkruar Xhemi teksa shihet e ulur në një kolltuk të bardhë ndërkohë që shijon pamjen e natyrës.